KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7764334
*
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 september 2012
kl 17:31:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 11:08:03
1
200 kr
10/9 17:14:39
2
150 kr
10/9 17:17:34
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09
-
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:18
-
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:45
*
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Läs mer om Astrid Nordenstam
nr 776 4334
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Blandteknik, Astrid Nordenstam (f. 1942), 76x55
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 september 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/9 11:08:03 | 1 | 200 kr |
10/9 17:14:39 | 2 | 150 kr |
10/9 17:17:34 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Astrid Nordenstam
Astrid Nordenstam, svensk mÃ¥lare född 1942 i Stockholm.Läs mer om Astrid Nordenstam
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller astrid nordenstam blandteknik svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6174 Blandteknik
Adolf Hallman (1893-1968), . Signerad, porträtt, 2..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 20:09 -
7127 Blandteknik
Francois Gall (1912-1987), Frankrike. Gatubild "Mo..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:18 -
7121 Blandteknik
Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Uggla i vinter..//
Auktionen avslutas
om en vecka
13 maj kl 19:45